» Video pamācība Spēlmaņu nakts skatītāju balsojumam

Turpinās teātra gada balvas „Spēlmaņu nakts” skatītāju balsojums.

Ar Latvijas Kultūras akadēmijas studentu atbalstu ir tapis Spēlmaņu nakts skatītāju balsojuma informatīvais video „Tagad balso par kultūru!”.  Skatītāji tiek aicināti izteikt savu viedokli, balsojot par gada labāko aktrisi, aktieri un izrādi.

Spēlmaņu Nakts – Tagad balso par kultūru! from Ivo Skanstiņš on Vimeo.

Informatīvā video radošā grupa :

Lomās – Samira Adgezalova, Armands Ikalis

Režisori – Ivo Skanstiņš, Vigo Zaļaiskalns

Producents – Vigo Zaļaiskalns

Operators – Ivo Skanstiņš

Gaisma – Gatis Ungurs

Kameras asistents – Rinalds Zelts

Grims – Sabīne Madara Mikasenoka

“Spēlmaņu nakts” skatītāju balsojumam teātros un internetā ir pievienojusies arī Mobilā balsošanas kaste. Tā ir atrodama dažādās vietās Rīgā no 11. līdz 15.novembrim. Akcijas norises vietas un laiki tiek publicēti Spēlmaņu nakts Facebook kontā.  Skatītājiem, kuri nobalsos akcijas Mobilā balsošanas kaste laikā, būs iespēja laimēt ielūgumu 2 personām uz “Spēlmaņu nakts” balvu pasniegšanas ceremoniju Dailes teātrī.

Joprojām ir iespēja nobalsot arī 11 teātros visā Latvijā: Latvijas Nacionālajā teātrī, Dailes teātrī, Jaunajā Rīgas teātrī, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī, Valmieras Drāmas teātrī, Liepājas teātrī, Daugavpils teātrī, Leļļu teātrī, Latvijas Nacionālajā operā, DirtyDealTeatro un Ģertrūdes ielas teātrī. Kā arī elektroniski „Spēlmaņu nakts” oficiālajā interneta vietnē spelmanunakts.lv,delfi.lv un Teātris.zip (Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv).

Spēlmaņu nakts skatītāju balsojums noslēgsies 20. novembrī plkst. 23:59, bet 21.novembrī tiks izlozētas 40 biļetes uz Latvijas teātru izrādēm. Savukārt tiem, kuri balsojuši http://www.spelmanunakts.lv un Teātris.zip (Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv), un akcijā Mobilā balsošanas kaste, izlozēs ielūgumus 2 personām uz „Spēlmaņu nakts” balvu pasniegšanas ceremoniju. Aicinām skatītājus atstāt savu kontaktinformāciju uz balsošanas lapām, lai, balsojumam noslēdzoties, varētu sazināties ar laimētājiem.

Spēlmaņu nakts 2014 notiek ar Kultūras ministrijas, Valsts Kultūrkapitāla fonda, Borisa un Ināras Teterevu fonda un Rīgas domes atbalstu.

Kā jau katru gadu, arī šogad ”Spēlmaņu nakts” balvu pasniegšanas ceremonija norisināsies Eduarda Smiļģa dzimšanas dienā – 23. novembrī, un tā tiks translēta LTV 1 un Latvijas radio 1 tiešraidē no Dailes teātra.


“Spēlmaņu nakts” norisi finansē:

Latvijas Republikas Kultūras ministrija

Atbalsta:

Rīgas Dome LSM LMT GASO Valmiermuiža LPAA